Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

Filistin'de zulüm devam ediyor.

imh.org

09-04-2019

Yeryüzü, Siyonist ve Emperyalist Tahakküme Teslim Edilemez.
Siyonist işgal devleti atılan bir roketi bahane ederek Gazze’yi yoğun bombardıman altına aldı. Hamas hedeflerini vurduğunu iddia eden Siyonistler sivillerin yaşadığı binaları yerle bir ediyor.

ABD Başkanı Trump’un Golan Tepelerinin İsrail’e ait olduğuna dair bir belgeyi imzalamasının ardından cesaret bulan işgalciler Gazze’ye attıkları her bombayla elde ettikleri “siyasi zaferi” kutluyorlar.

ABD yönetimi daha önceden Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyarak Siyonistlerin oyuncağı haline geldiğini göstermişti.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nin Golan Tepelerini İsrail toprağı saymamasına rağmen tek başına böyle bir adım atması ABD’nin tamamen Siyonistlerin güdümüne girdiğini ortaya koyuyor.

Soğuk savaşın ardından kendine yeni düşman olarak "yeşil tehlike"yi seçen Batıl(ı) istikbar, aziz İslam dinini terörizmle eşitlemeye çalışmaktadır. 
Geçtiğimiz hafta Yeni Zelanda’da camilere yapılan terör saldırısı emperyalistlerin yıllardır yapmış olduğu bu dezenformasyonun bir sonucudur.

Son 30 yılda Amerikan Emperyalizmi sırasıyla Irak, Afganistan ve Suriye’yi işgal etti. DEAŞ’la mücadele bahanesiyle İslam topraklarında yüzbinlerce sivilin yaşamını yitirmesine sebep olan Emperyalistler milyonlarca kişinin de mülteci konumuna düşmesine neden oldular.

Geldiğimiz noktada Siyonistler ve Emperyalistler el ele vererek İslam topraklarını tarumar ediyor. ABD ve İsrail’in uyguladığı politikalara sorgusuz sualsiz teslimiyet gösteren İslam dünyasındaki kukla yönetimler yaşanan acıların devamını sağlıyor. 

ABD’nin Golan Tepelerini İsrail toprağı olarak tanımasını ve Siyonistlerin Gazze’yi bombardımana tutmasını şiddetle kınıyoruz.

Filistin topraklarına huzur gelmeden ve Kudüs özgür olmadan dünya barışı tesis edilemez.

Müslümanlar başta olmak üzere vicdanını yitirmemiş tüm dünya milletlerini yeryüzünde hüküm süren Emperyalist ve Siyonist tahakküme karşı tek ses olmaya davet ediyoruz.

Kemal ÖZDEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi YİK BaşkanıYorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!