Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

İMH Günışığı'ndan Bu Dönem Nihayete Eren Bir Güzel Program Daha...

03-06-2015

İMH Günışığı Derneği Ev Grup Okumaları Kapanış Programı Eyüp Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Haber: http://www.gunisigi.org
Sunuculuğunu Recep KOCAMAN’ın yaptığı program Yusuf NAKKAŞ’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti, Fatma AKÇAN’ın meal okumasının ardından Çocuk ve Aile Koordinatörlüğü Başkanı Ayhan KAYA’nın açılış konuşması ile başladı.


 
Şiir, slayt, ezgi, skeçler, Namaz Buluşması videoları, veli ve öğrencilerle yapılan yarışmalarla devam eden programda yarışmada dereceye giren öğrenciler hediye ve madalyalarıın velilerinin elinden aldı.


 
Mezun olan öğrencilere Mezuniyet Belgelerini veren eğitimciler de Başarı Belgelerini Aygün YILMAZ, Fatma ASLAN, Zülfiye ERİLLİ, Leyla YETER, Feyza TAŞDELEN, Behice KAVALCI, Yasemin GÜLDAĞ ve Ahu ERKAN hanım efendilerden oluşan Ev Grup Okumaları Komisyon üyelerinden, Ev Grup Okumaları Koordinatörlüğü ekibi Ümran TOPÇU, Arzu CEYHAN ve Sema KAYA hanım efendiler çiçeklerini Hn.Komisyonunun bir önceki başkanı Gülhan ŞEKERCİ, Hn.Sosyal Birim Başkanı Ayşe SARI hanımefendilereden, son olarak Ev Grup Okumaları Koordinatörü Serkan DEMİREL plaket ve hediyesini Günışığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ammar Cengiz ŞENOL’dan aldılar.


 
Program, mezun olan 61 öğrencinin seslendirdiği koro, Zeynep AYDIN ve Eyüp Tahir ŞENOL adlı öğrencilerin yaptığı kapanış duası ile son buldu. 


Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!