Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

Milletimizin Başı Sağ Olsun!..

10-12-2016

Milletimizin Başı Sağ Olsun!..
İstanbul Beşiktaş'ta düzenlenen menfur saldırıyı şiddetle lanetliyoruz.
İstanbul'un ortasında düzenlenen bu alçak saldırı terörün hiçbir etik değerden nasip almadığını bir kez daha ortaya koyuyor.


Saldırının arkasındaki odaklar korku ve infial oluşturarak Türkiye'deki toplumsal düzeni baltalamak istiyorlar. Milletimizi sağduyulu davranmaya davet ediyoruz.

Saldırıda yaralananlara acil şifalar dilerken şehit olan kardeşlerimize Allah'tan (c.c.) rahmet, ailelerine ve Milletimize sabr-ı cemil diliyoruz.

Başaramayacaksınız!..
Hiç bir saldırı ve oyun bu milletin birlik ve beraberliğini bozmaya muvaffak olamayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bugün de bu saldırılar milletimizin daha kuvvetli bir şekilde kenetlenmesine yol açacak.

Zor günlerde milletimizin gösterdiği basiret ve birbirine kenetlenme bilinci bizi yarınlara daha kuvvetli şekilde taşıyacak.


Beşiktaş’ta yapılan bombalı saldırıyı lanetliyor, bu tür saldırıların hedefine ulaşmaması için herkesi birlik ve beraberlik içinde sağduyulu davranmaya davet ediyoruz.

Milletimizin Başı Sağolsun...


Kemal ÖZDEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi Yönetim Kurulu Başkanı

Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Mehmet Kayhan
    11-12-2016

    Yaralılara acil şifalar, şehitlere rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum, milletimize geçmiş olsun, terörü ve destekçilerini lanetliyorum. Kandilinizi tebrik ediyorum dostlarım. Mübarek Kandil'de tüm dualarımız ülkemize inşallah. Mehmet Kayhan