Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

İMH Anadolu Koordinatörlüğü Bölge Başkanları Toplantısı Yapıldı.

30-08-2016

İnsan ve Medeniyet Hareketi Anadolu Koordinatörlüğü yeni faaliyet dönemine Bölge Başkanları toplantısı ile Bismillah dedi.
Haber: Ömer Faruk TAŞDELEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin Anadolu’daki teşkilatlanma faaliyetlerini Anadolu Koordinatörlüğü yürütüyor. Bu gayretler neticesinde 16 ilde kurumsal süreç tamamlandı. 65 ilde ise görüşmeler devam ediyor.
 
Anadolu Koordinatörlüğü bu teşkilatlanma faaliyetlerinin; yerinden yönetilmesi, daha etkin denetim ve koordinasyon sağlanması amacıyla 15 bölge ve bu 15 bölgenin içinden atanan bölge başkanları eliyle ile yürütülmesini sağlıyor.


 
İlk bölge başkanları toplantısı 20 Şubat 2016’da, İkinci toplantı ise 27-28 Ağustos 2016’da Genel Merkezimiz Bahariye’de 2 günlük çalışma kampı ile gerçekleştirildi. İlk gün Fahri GÜZEL Hocamızın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından Teşkilat Başkanı Muhammed Fesih KAYA’nın hoş geldiniz konuşması ve Anadolu Koordinatörü Orhan ÇOKÇA’nın selamlama konuşması ile devam etti.

 
İnsan Vakfı Başkanı Sinan AKTAŞ’ın vakfın kurban organizasyonu hakkında yaptığı bilgilendirmenin ardından Ertuğrul TAŞLI’nın “örnek il klasörü” başlığında yaptığı sunumda; yapılması gereken çalışmaların, komisyonların, iletişim ve koordinasyonun, raporlamanın, hedef program hazırlamanın vs. yazılı hale getirilmesi ve bir klasörde toplanarak arşiv oluşturulması için neler yapılması gerektiğini anlattı.


 
Toplantının öğleden sonraki oturumunda ise Hanımlar Komisyonu, Genç Hareket, Enderun Özgün Eğitimciler Derneği, İnsan Vakfı, Girişimci İş Adamları Vakfı temsilcileri ile Bölge Başkanlarımız ve Anadolu Koordinatörlüğü üyeleri bilgi alışverişi ve ortak çalışma noktalarının tespitine yönelik küçük guruplar halinde mini çalıştaylar gerçekleştirdi.


 
İlk günün son oturumunda ise Teşkilat Başkanı Muhammed Fesih KAYA moderatörlüğünde Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ÖZDEN ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih BÜYÜKKARA “15 Temmuz Sonrası Ülkemiz ve Hareketimiz” konulu sunum yaptı. Sunumlarından sonra başlık çerçevesinde müzakere gerçekleştirildi.


 
İkinci gün ise bölge başkanlarının bölgeleri ve bölgelerindeki illerde 2015-2016 döneminde gerçekleştirilen faaliyetleri anlattığı bölge sunumları ve ardından 2 günlük toplantının değerlendirildiği müzakere ile tamamlandı.


 
Kurulduğu 2009 yılından bu yana büyük gayretler ile ilmek ilmek dokuyup İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin Anadolu teşkilatının sağlam temellere oturması için gayret sarf eden Anadolu Koordinatörlüğü üyelerine, yine bu teşkilatlanmayı bir adım öteye taşıma adına yola çıkan bölge başkanlarımıza teşekkür ediyoruz.

 


Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!