İhtisas Kurumları
Mutlu Aile

Mutlu Aile

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Eğt. Kül. ve Day. Der.

WEB SİTESİNE GİT
Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

WEB SİTESİNE GİT
GİV

GİV

Girişimci İş Adamları Vakfı

WEB SİTESİNE GİT
İnsan Vakfı

İnsan Vakfı

İnsan Eğitimi Kültür ve Yardımlaşma Vakfı

WEB SİTESİNE GİT

Marmara Bölgesi II. Kademe Hizmetiçi Eğitim

25-03-2022

Marmara Bölgesi II. Kademe Hizmetiçi Eğitim

Teşkilatlanma Komisyonu Hizmetiçi Eğitim Birimi, yönetici kadrolarımızın gelişimini sağlamak, niteliğini arttırmak ve şiarımız olan "Toplumun Takva Ekseninde Dönüşümünü Sağlamak" adına geliştirdiği programların II. Kurunu Anadolu Teşkilat Başkanlığı'nın organizasyonuyla İMH Bursa ev sahipliğinde Bursa, Bilecik, Kütahya ve Balıkesir’de görev yapan yönetici kadrolarımıza yönelik bir sunumla gerçekleştirdi.

Marmara Bölgesi’nde gerçekleştirilen II. Kademe Hizmetiçi Eğitim Programı İMH Bursa başkanı Ali YILMAZ’ın selamlama konuşmasıyla başladı.Ardından İMH Anadolu Teşkilat Başkanı Ertuğrul TAŞLI açılış konuşması gerçekleştirdi. İnsan Vakfı Abdal Kültür Merkezinde (İMH Bursa Merkezi) gerçekleştirilen Hizmetiçi eğitim II. Kademe programı, Hizmetiçi Eğitim Birimi Başkanı Muhammet Fatih BÜYÜKKARA’nın "Sabiteler, Değişkenler ve İdeoloji" konulu sunumuyla devam etti.Hizmetiçi Eğitimin ilk gün programı İsa ÖZÇELİK Hocamızın "İslami Hareket" sunumuyla tamamlandı.

Hizmetiçi eğitim programının ikinci günü Aydın BİLGİ Hocamızın "İslamcılık" konulu sunumuyla başladı.Ardından, Âdem CEYLAN Hocamız "Yerlilik" konulu sununu gerçekleştirdi. Hizmetiçi Eğitim II. Kademe sunumu çekilen aile fotoğrafı ile tamamladı.

İki gün boyunca programa Bursa, Bilecik, Kütahya ve Balıkesir’den katılan; yönetim kurulu, komisyon ve birim üyesi yönetici kadrolarımıza, organizasyonu gerçekleştiren İMH Bursa yönetim kuruluna ve sunumları gerçekleştiren Hizmetiçi Eğitim Birimi'ne teşekkür ederiz.
 
Diğer Haberler