İhtisas Kurumları
Mutlu Aile

Mutlu Aile

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Eğt. Kül. ve Day. Der.

WEB SİTESİNE GİT
Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

WEB SİTESİNE GİT
GİV

GİV

Girişimci İş Adamları Vakfı

WEB SİTESİNE GİT
İnsan Vakfı

İnsan Vakfı

İnsan Eğitimi Kültür ve Yardımlaşma Vakfı

WEB SİTESİNE GİT

"Anadolu Buluşması"

01-11-2021

22–24 Ekim 2021 tarihlerinde hanımlara yönelik “Anadolu Buluşması" gerçekleştirildi

İMH Anadolu Teşkilat Başkanlığı, 22 – 24 Ekim 2021 tarihlerinde “Başlasın Yeniden Hayat – İlmek İlmek Anadolu” başlığında hanımlara yönelik “Anadolu Buluşması” gerçekleştirdi!

İMH Anadolu Teşkilat Başkanlığı başkan yardımcısı Rahime YÜKSEL Hanımefendinin ev sahipliğinde İMH Gebze’nin desteği ile Kocaeli’nin Darıca Hüma Hatun Diriliş Kamp alanında, Anadolu’daki illerimizden Hanım Sorumlular ve Genç Hareket Kız Sorumluları ağırlandı. Gerçekleştirilen “Anadolu Hanım Buluşması”na 21 ilden 78 hanım iştirak etti. Pandemi sonrasında tebliğ ve davet çalışmalarımızın daha verimli hale getirilmesi, motivasyon, birlik beraberlik ve kaynaşma hedeflendiği buluşmaya; İMH Adana, İMH Ankara, İMH Antalya, İMH Aydın, İMH Bursa, İMH Erzincan, İMH Erzurum, İMH Gaziantep, İMH Gebze, İMH İzmir, İMH Kahramanmaraş, İMH Kayseri, İMH Kırıkkale, İMH Konya, İMH Mersin, İMH Sakarya, İMH Samsun, İMH Yüksekova / Hakkâri, İMH Van ve Mardin’den sorumlular katıldı.

Programda: İnsan ve Medeniyet Hareketi 2026 Stratejik Plan Hedefleri müzakere edilerek ve çeşitli konularda sunumlar gerçekleştirildi.

   

 

Diğer Haberler