İhtisas Kurumları
HAREKET SPOR KLÜBÜ

HAREKET SPOR KLÜBÜ

GENÇ HAREKET SPOR KLÜBÜ

WEB SİTESİNE GİT
Mutlu Aile

Mutlu Aile

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Eğt. Kül. ve Day. Der.

WEB SİTESİNE GİT
Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

WEB SİTESİNE GİT
GİV

GİV

Girişimci İş Adamları Vakfı

WEB SİTESİNE GİT
İnsan Vakfı

İnsan Vakfı

İnsan Eğitimi Kültür ve Yardımlaşma Vakfı

WEB SİTESİNE GİT

II. Kur Hizmetiçi Eğitim tamamlandı.

24-05-2022

İMH Van ev sahipliğinde Doğu Anadolu Bölgesi’nde 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi.

II. Kur Hizmetiçi Eğitim tamamlandı.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde İMH Anadolu Teşkilat Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen II. Kur Hizmetiçi Eğitim tamamlandı.

İMH Van ev sahipliğinde Doğu Anadolu Bölgesi’nde; Van, Hakkâri, Bitlis ve Muş’ta görev yapan yönetici kadrolarımıza yönelik eğitim 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi.İMH Teşkilatlanma Komisyonu Hizmetiçi Eğitim Birimi’nin, yönetici kadrolarımızın gelişimini sağlamak, niteliğini arttırmak ve şiarımız olan "Toplumun Takva Ekseninde Dönüşümünü Sağlamak" adına geliştirdiği programların II. Kuru tüm bölgelerimizde yapılmaya devam ediyor.Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Doğu Anadolu Bölge Başkanı Muhammed Garip CESUR ve İMH Van Başkanı Servet ŞENGÜL’ün selamlama konuşmalarıyla devam etti.

İMH Anadolu Teşkilat Başkanı Ertuğrul TAŞLI’nın açılış konuşmasıyla Hizmetiçi eğitime geçildi.Program, Hizmetiçi Eğitim Birimi Başkanı Muhammet Fatih BÜYÜKKARA’nın "Sabiteler, Değişkenler ve İdeoloji" konulu sunumuyla devam etti.


 

Hizmetiçi Eğitimin ilk gün programı İsa ÖZÇELİK Hocamızın "İslami Hareket" sunumuyla tamamlandı.


 

Hizmetiçi eğitim programının ikinci günü Aydın BİLGİ Hocamızın "İslamcılık" konulu sunumuyla başladı.Ardından, Âdem CEYLAN Hocamız "Yerlilik" konulu sununu gerçekleştirdi.Hizmetiçi Eğitim II. Kademe sunumu çekilen aile fotoğrafı ile tamamladı.


 

İki gün boyunca programa Van, Hakkâri, Bitlis ve Muş’tan katılan; yönetim kurulu, komisyon ve birim üyesi yönetici kadrolarımıza, organizasyonu gerçekleştiren İMH Van yönetim kuruluna ve sunumları gerçekleştiren Hizmetiçi Eğitim Birimi'ne teşekkür ederiz.

Diğer Haberler