İhtisas Kurumları
Mutlu Aile

Mutlu Aile

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Eğt. Kül. ve Day. Der.

WEB SİTESİNE GİT
Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği

WEB SİTESİNE GİT
GİV

GİV

Girişimci İş Adamları Vakfı

WEB SİTESİNE GİT
İnsan Vakfı

İnsan Vakfı

İnsan Eğitimi Kültür ve Yardımlaşma Vakfı

WEB SİTESİNE GİT

Kudüs Muhafızı Şeyh Raid SALAH Hapsedildi

17-08-2020

Raid SALAH siyonist mahkemenin verdiği hapis cezasını çekmek üzere ceza evine gönderildi.

Kudüs Muhafızı Şeyh Raid SALAH Hapsedildi

Hayatını Kudüs ve Mescidi Aksa’nın özgürlüğüne adayan ve Kudüs Muhafızı olarak adlandırılan Şeyh Raid SALAH siyonist mahkemenin verdiği hapis cezasını çekmek üzere ceza evine gönderildi. 

Kudüs ve Mescid-i Aksa savunması nedeniyle Şeyh Raid SAHAL 40 yıldır Siyonistler tarafından sistematik olarak takibata tutuluyordu.

İsrail mahkemeleri göstermelik suçlamalarla Şeyh Raid’in şahsında İslam dinini terörizmle özdeşleştirmeye çalışıyor. Asıl amaç olarak Filistin’de zulme karşı çıkan her türlü sesi susturmak istiyor. 

Hayfa Mahkemesi, 16 Temmuz’da savunma heyetinin hapis cezasına itirazını reddederek, Salah'ın 28 aylık fiili hapis cezasına 16 Ağustos'ta başlamasına hükmetmişti. Bu hüküm gereği Şeyh Raid SALAH ceza evine gönderildi.

Siyonistler Filistin’deki direnişi kırmak için içerde her türlü zulmü yaparken uluslararası arenada kendilerine destekçi bulmaktan geri durmuyor. ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkent olarak tanımasının ardından son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nin İsrail ile ilişkilerini normalleşme kararı alması Filistin davasına yapılan büyük bir ihanettir.

Siyonistlerin entrikaları ve zulümleri devam etse de Filistin er geç özgür bir devlet olarak tarih sahnesinde yerini alacak Kudüs ve Mescidi Aksa esaretten kurtulacaktır.

Kudüs Muhafızı Şeyh Raid SALAH'ın hapsedilmesini şiddetle kınıyor, siyonist zulmün durması için yeryüzü Müslümanlarının birlik olmasını diliyoruz. 

Diğer Haberler