Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

imh.org

01-01-1970Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

 • zeyd
  11-01-2013

  Etrafımızda birsürü müslüman arkadışımız var ama acaba kaç tane kardeşimiz var. Allah kardeşlerimizin sayılarını arttırsın.

 • soner beşparmak
  15-07-2012

  Fesih abi s.a.bizi her istanbul'a gelişimizde ağırlıyarak kardeşliğin nasıl olması gerektiğini gösterdiniz.Rabbim yardımcınız olsun.Dünya ve Ahiret kardeşliğimizin devam etmesini Rabbimizden niyaz ediyoruz.Kayseriden en kalbi selam ve muhabbetlerimizi iletiyoruz....

 • Erol Balcı
  10-07-2012

  Saygıdeğer Kaya; Bu hususta söz söylenemeyecek "kardeşlerden " biri olduğunuz sebebiyle yazınızın içeriğini ve sizin ruhunuzla örtüşen ,anlayışınızla paralel değerlendirmelerinizi memnuniyet ve bahtiyarlıkla okuduğumu belirtmeliyim. Kardeşlik hakikatten Allah Teala'nın buyurduğu gibi "ancak müminler" 'in yaşayabileceği bir duygu ve manevi bağ olduğuna şüphesiz eminim. Benim memleketimde biyolojik kardeş olanların küçük bir arazi parçası için, bir ağaç için birbirşerine pusu kurup öldürdüğüne şahit olduğum olayları anımsadığımda hakiki kardeşliğin "ancak müminler" e mahsus olacağına inancık katlanarak artmakta değerli yazar " ağabey. En kalbi kardeşlik sevgi ve saygısıyla sii selamlıyor ,hayırlı işlerinizde muvaffakiyetler diliyorum Yüce Allahımızdan. Saygı ile.

 • Ümmüderda
  06-07-2012

  Hep okuduğumuz bildiğimiz hakikatler. Ama bizzat bu hakikatleri yaşayan ve beraberindekilere yaşatan bir isim söyleyince, yüreğimizi aydınlatan bir ferahlık oluyor. Rabbim! Biz Fesih Kaya'nın nasıl ömrünü bizlerle kardeşçe paylaştığının şahidiyiz.Kime güvenirsin, kim emindir? Sorusunun cevaplarından biri bu isimdir. Sırtı yere gelmesin ve iki cihanda aziz olsun, budur duamız (amin)

 • Hasan Çakmak
  05-07-2012

  Selamün aleyküm. Fesih kardeş, Rabbim sizden razı olsun, gayretlerinizi artırsın, yar ve yardımcınız olsun, kardeşliğimizi daim kılsın. Gayretleriniz bize heyecan veriyor. Cenab-ı Hak amellerimizi salih ve halis eylesin. Allah'a emanet olun. Hasan Çakmak Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi