Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

imh.org

01-01-1970Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

 • Neslihan yürükçü
  10-08-2012

  En iyi polis insanın vicdanıdır.Bırakın insanları kendileri versinler bu kararı.Cennetin kapıları ardına kadar açıksa cehennemin de öyle.Devlet eliyle yapılan bu düzenlemeler çok komik. Daha nelerimize karışacaklar acaba?Ayrıca sadece kadına yüklenmek alışkanlık oldu.Sorumsuzca çocuk sahibi olan çekip giden ,ailesi ile ilgilenmeyen erkekleri konuşan bile yok

 • Zehra
  15-07-2012

  Anneler bu kararı verirken kaç kişinin yerine düşünüyorlar (mı?) O birinin kardeşi, birinin oğlu, kızı, birinin kuzeni, birinin yeğeni...Böyle düşününce ne cüret bu diyesi geliyor insanın. Ya da ne cinayet??

 • hayrunnisa
  13-07-2012

  Benimde kardeşlerim var, Bazıları hayalet bazıları gerçek. Banada sesleniyorlar banada, Bazen derinden bazen yanımda. Kardeşlerimin den bir kaçı yanımda, Ya diğerleri... Ancak rüyalarımda.

 • bedrettin erol
  10-07-2012

  Haklısınız, yaşam hakkı daha oluşmayan parmaklarının arasından alınan canlıların insan evladı olduğu düşünülürse dramatik bir olay olduğu ,insanlık meselesi olduğu, insanın kaygısı olması gerektiği anlaşılıyor. Da, ya yasaklanan "küretaj" neticesinde ,yasal olmayan ,sağlıksız koşıllarda yapılacak olan opreasyonların sebep olacağı vahşet ne olacak? Umarım bu da çözülür yeni yasa ile. Evlat sahibi olmak isteyenlerin bir sıkıntısı yok. Zinanın suş olmadığı bir ülkede,küretajın yasak olması "bu ne perhiz , ne acur turşusu" dedirtecek kıvamda. Bir şeyler eksik aksak gibi. Alelaceleyle yapılmış,bir akşam yemeği sonrası gerilen sinirleri gevşetmek için yapılmış gibi. Değil mi?