Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

Yeni Anket

Gebze İMH’den Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’e ziyaret.

imh.org

16-11-2017

İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze Başkanı Musa Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Gebze İlçe Kaymakamı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.
İMH Anadolu Koordinatörü Ertuğrul Taşlı ve Girişimci İşadamları Vakfı(GİV) Gebze Şube Başkanı Yavuz Kuş’un katıldığı ziyarette Kaymakam Güler’e yeni görevinde başarılar dileyen Gebze İMH Başkanı Musa Öztürk, İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin Gebze’de yürüttüğü çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdi.

İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin eğitim ve kültür faaliyetleri başta olmak üzere İslam düşüncesi ve İslami araştırmalar alanında etkinlikler gerçekleştirdiğini ifade eden Gebze İMH Başkanı Musa Öztürk, “Gebze’de ağırlıklı olarak bilinçli, maneviyatı güçlü, ümmetin ve insanlığın sorunlarına duyarlı bir nesil inşasını hedefleyen faaliyetler düzenliyoruz. Amacımız periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz ilmi, kültürel, sosyal ve eğitsel faaliyetlerle takva ve ilim merkezli toplumsal değişime katkıda bulunmaktır” dedi.

Gebze İMH heyeti ile bir süre sohbet eden ve görev alanına giren çalışmalarla ilgili kısa bilgi veren Kaymakam Mustafa Güler, Musa Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!