Medeniyet TV

Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

camideyiz.biz

Yeni Anket

İMH Hicret Sancaktepe Temsilciliğinde Görev Değişimi

imh.org

01-06-2017

İnsan ve Medeniyet Hareketi Hicret Sancaktepe Temsilciliğinde görev değişimi gerçekleştirildi.

Haber: Yunus ERDEM
Sunuculuğunu Yunus ERDEM kardeşimizin yaptığı devir teslim programı Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından ''İslam Penceresinden Hayata'' konu başlığıyla birbirinden güzel konulara temas eden Şeref SULUK  Hocamız yılın kapanış Sohbeti olarak ''Ramazan ve Nefis Muhasebesi'' dersiyle hitameye erdirdi. Hocamızın değerli sunumunun ardından Temsilciliğimizin Kurucu Başkanı Abdulkadir SEVEN kürsüye davet edildi.


Abdulkadir Seven; Sancaktepe Temsilciliğimizin Kuruluş serencamını anlattı. Oluşum sürecinde harekete katılan kardeşlerle güçlü bir birliktelik oluşarak geniş kitlelere hitap edildiğine değinen SEVEN, gelinen süreçte yapılan icraatlara değindi.
 

Abdulkadir SEVEN: "Okul öncesi Tomurcuklar Çocuk Kulübü, Orta ve Lise  Okuma grupları, Üniversite Genç Kız Birimi, Ev halkaları ve Genele açık yapılan Perşembe (İslam Penceresinden Hayata) Sohbetleriyle birbirinden zengin kadrosuyla bugünlere geldik. Sosyal ve Kültürel Etkinliklerle kısa zamanda Sancaktepe'de hatırı sayılır bir konuma gelen Hareketimiz Bölgemizin teveccühüyle daha geniş kitlelere hitap edecektir" dedi. 

Görevi devralacak yeni Temsilcimiz Cüneyt Tığlı kardeşimize başarı ve temennisinin ardından kürsüye gelen Cüneyt Tığlı, Nitelikli Davet ve Toplumsal kazanıma değinerek konuşmasını sonlandırdı. Abdulkadir Seven; Cüneyt Tığlı kardeşimize Kuran ve Bayrak hediye etti. Sancaktepe yönetimi adına Cüneyt Tığlı, Abdulkadir Seven'e bugüne kadar yapmış olduğu hizmet ve gayretlerinden dolayı ''Teşekkür Plaketi'' verdi.

 

İmh Hicret Başkanı Mehmet Sarı ağabey kürsüye gelerek Ramazan ayının arınma ayı olduğunu ve bu ayları iyi değerlendirilmesi gerektiğine değinerek her iki kardeşimize de başarılar dileyerek dua ve temennilerinin ardından konuşmasını sonlandırdı. Jeoloji Mühendisi olan ve Mesleki olarak Gayri Menkul Danışmanlığı yapan Cüneyt Tığlı kardeşimize yeni görevinde Başarılar dileriz. Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Abdulkadir Seven
    06-09-2017

    Yeni sezonda kardeşlerime başarılar dilerim.Rabbim yolunda gayret versin kardeşlerim

  • Erdal Erol
    13-07-2017

    Sancaktepe ve Samandıra bölgesinin parlayan yıldızı İmh hicret Sancaktepe ve Genç Hareket Sancaktepe yeni dönem dede başarılı çalışmalar yapmayı sürdürüyor, Başarılarınızın devamını diliyorum.