Medeniyet TV

Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

camideyiz.biz

Yeni Anket

İMH Antalya, 7 Kitap 7 Genç kitap okuma etkinliği sona erdi.

imh.org

17-05-2017

Öğrenci kalitesini yükseltmek amacıyla yapılan etkinliğe İHO ve İHL öğrencileri katıldılar.
İMH Antalya Eğitim Komisyonu üyesi Mahmut Yetük hocamızın koordinasyonunda, Enderun Özgün Eğitimciler Derneği Antalya topluluğu yıl boyunca, 15 günde bir Çarşamba günleri saat 18.00'de eğitim müzakereleri için Medeniyet Yurdunda bir araya geldiler.

Öğrenci eğitim kalitesine katkı amacıyla İHO ve İHL lerinde 7 Kitap 7 genç adıyla, kitap okuma çalışması başlatıldı. Çalışmanın dönem sonu etkinliği Kepez kent ormanında yapıldı.

 
İMH Antalya yönetiminden ve Genç Hareketli kardeşlerimizden bir gurubun da katıldığı etkinliğe 250 öğrenci 70 civarında öğretmen iştirak etti.

Piknik alanında önce öğretmenlerimize sonra öğrencilerimize konuşma yapan Mahmut Yetük, Kitap okuma etkinliğini yarışma guruplarına ayırarak başlarına bir öğretmen ve genç hareketden bir rehber tayin ederek okunan kitaplardan kısa bir test yapılmasını sağladı.

 
Kitap okuma projesi gurup birincileri daha sonra öğretmenlerinden birincilik madalyalarını alıp toplu fotoğraf çektirdiler. Daha sonra öğrencilerimiz guruplar halinde macera parkı etkinliklerine katıldılar. Etkinliklerden çıkan gençlerimiz  Kepez Belediyemizin ikramı olan yemeğe geçtiler.

Yemek sonrası çay ve muhabbet ortamında kaynaşan geçlerimiz, memnuniyetlerini dile getirdiler.   Teşekkür ederek servislere alına öğrencilerimiz bu faliyetin devamı beklediklerini söylediler.

 


Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!