Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

7'nci GİV Girişimcilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

25-05-2019

İMH Genel Merkezi Bahariye Mevlevihanesinde 7. GİV Girişimcilik Ödülleri Töreni Gerçekleşti.
İMH Genel Merkezi Bahariye Mevlevihanesinde gerçekleşen 7. GİV Girişimcilik Ödülleri Törenine onur konuğu olarak T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar katıldı.Girişimci İş Adamları Vakfı Başkanı Mehmet KOÇ kürsüye gelerek misafirlere kısa bir hoş geldiniz konuşması yaparak iftar daveti ve ödül törenine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Selçuk Bayraktar kürsüye gelerek konuşmasında "Türkiye sadece kendinden geri ülkelere değil, bu alanda artık kendinden çok daha gelişmiş ülkelere İHA ihracatı yapar hale geldi." dedi.Selçuk Bayraktar, ödül töreninde İHA yapım süreci, kullandığı operasyonlar ve TEKNOFEST hakkında sunum yaptı. Yaptıkları projelerde uyguladıkları ilkeleri açıkladı. “Ne yaparsak yapalım muhakkak milli olacak dedik. Milli olmayacak olursa size bir katma değer katmaz ve bağımsız olmanız da mümkün değil.

Bunun yanına bir şey daha koyduk; özgün olsun dedik. Kopyacılıkta bir yöntem. Çin böyle yaptı. Batı yeri geliyor ve böyle yapıyor. Ama kopya yaptığınızda ister istemez papağanlar gibi oluyorsunuz. Papağanlar çok güzel şiir okuyabilirler; ama asla şiir yazamazlar. Siz kötü de olsa bir şiir yazabiliyorsanız, günü gelince iyi bir şiir yazmayı da başarabilirsiniz” şeklinde konuştu.Programa KOSKEB Başkanı Cevahir Uzkurt, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren ve STK temsilcileri de katıldı.

Girişimci İş Adamları Vakfı’nın faaliyetlerini anlatan sinevizyon gösterimi sonrasında ödül almaya hak kazananlara ödülleri verildi. 


Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!