Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği İftar Programı...

22-05-2019

Eğitim camiası Enderun Özgün Eğitimciler Derneğinin düzenlediği iftarda buluştu.
Enderun Özgün Eğitimciler Derneği tarafından düzenlenen iftar programı İMH Bahariye Mevlevihanesi'nde gerçekleşti. İftar programına İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden eğitim bürokratları, sendika temsilcileri, pek çok idareci ve öğretmen katıldı.İftar öncesi Haliç sahilinde bir araya gelen eğitimciler hasbihal ederek çok samimi bir ortam oluşturdular. Yine semahane salonunda Hakkı Demir İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden oluşan 
musiki grubu salonda bulunan eğitimcilerin gönül sazını titretti. 


Birlikte açılan iftarların ardından semahane salonunda kısa bir program icra edildi. Programda Enderun Özgün Eğitimciler Derneği Başkanı Zekeriya ARSLANTÜRK kürsüye çıkarak misafirlere kısa bir selamlama konuşması yaptı.
 

 
Zekeriya ARSLANTÜRK, konuşmasında Enderun Özgün Eğitimciler Derneğinin kuruluş felsefesinden bahsederek "atanmış değil; adanmış öğretmen" olmanın önemine dikkat çekti. Enderun Özgün Eğitimciler Derneği tarafında icra edilen programları anlatan Zekeriya ARSLANTÜRK, "Dernek olarak ülkemizin eğitim seviyesine değer katacak faaliyetler yürütmek için gayret ediyoruz" dedi.İftar vesilesiyle bir araya gelen eğitimcilerin oluşturduğu samimi ortamdan hasıl olan bereketin artarak çoğalmasını temenni eden Zekeriya ARSLANTÜRK, iftar programına katılan eğitimcilere ayrı ayrı teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.


 


Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!