Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

Yemen'de Çocuk Katliamı...

10-08-2018

Yemen'e düzenlenen hava saldırısında çocuklar katledildi.

Yemen'in Sada ilinde çocukları taşıyan bir otobüse düzenlenen hava saldırısında çoğu çocuk 39 kişinin öldüğü, 51 kişinin yaralandığı açıklandı.

Başta Filistin olmak üzere İslam topraklarında akan kanın birinci sorumlusu ABD istikbarı ve onun güdümünde hareket eden kukla yönetimlerdir. 

ABD emperyalizminin güdümünde hareket eden Suudi Arabistan'ın İslam dünyasında yaşanan acıların artmasına yönelik uyguladığı güvenlik politikaları asla kabul edilemez.

Suudi Arabistan'ın başını çektiği Arap koalisyonuna ait uçakların sivillere yönelik düzenlemiş olduğu hava saldırısını kınıyoruz.

Ekonomik Savaşı Kazanmak İçin Kenetlenmeliyiz.
İslam dünyasının yeniden derlenip toparlanmasını isteyen ve bu anlamda politikalar üretmeye çalışan Türkiye çeşitli yollarla cezalandırılmak isteniyor. 

Son günlerde ABD'li Papaz Brunson bahane edilerek yapılan ekonomik spekülasyonlar ülkemize dünya istikbarı tarafından kesilen bir ceza niteliğindedir.

ABD'nin ve onun güdümünde hareket edenlerin hesaplarının tersine döneceğini ümit ediyor, ülkemiz ve İslam dünyasının kurtuluşu için millet olarak zor zamanlarda kenetlenmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Kemal ÖZDEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi Yönetim Kurulu Başkanı

 Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!