Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

_

13-07-2018

15 Temmuz Bir Dönüm Noktasıdır.
Batılı emperyalistlerin kendisine biçtiği gömleği yırtan, coğrafyasındaki tarihi misyonuna yüzünü dönen Türkiye'ye 15 Temmuz gecesi pranga vurulmak istendi. 

Senelerce bu memleketin ekmeğini yiyip, suyunu içerek devletin içinde yuvalanan sırtlan sürüleri 15 Temmuz akşamı batılı efendilerinden aldıkları işaretle en büyük ihaneti gerçekleştirmek için harekete geçtiler.

Emperyalist istikbara sonsuz hoşgörü gösteren hainler kendi milletinin üzerine uçak ve tank mermisi atmaktan çekinmediler.

Devletin milletine sığındığı 15 Temmuz gecesi darbecilere karşı sokağa çıkan milletimiz tankı, tüfeği, uçağı çıplak elleriyle durdurmuştur. Gerek FETÖ hainleri ve gerekse onların iplerini elinde tutan batılı emperyalist devletler bu aziz milletin iradesine darbe yapamayacaklarını açıkça görmüşlerdir.

Ortadoğu’da, Afrika’da, Güney Amerika'da yıllarca gizli ve açık darbelerle ülkeleri dizayn eden ve kendi çıkarları doğrultusunda bu ülkeleri sömüren batılıların ülkemizdeki komplosunu miletimizin cesareti yerle bir etmiştir.  

15 Temmuz hain darbe girişiminin akamete uğratılmasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın gösterdiği kararlılık büyük rol oynamıştır.

Bu süreçte güçlü liderliği tartışmasız olarak tescillenen Recep Tayyip ERDOĞAN darbe gecesi yaptığı açıklamayla milletin kendi iradesine sahip çıkmasını sağlamıştır.

24 Haziran seçimlerinde %52 oy alarak milletimizin yeniden teveccühünü kazanan Recep Tayyip ERDOĞAN yeni sisteminin ilk cumhurbaşkanı olarak tarihe geçti.

Recep Tayyip ERDOĞAN’a yeni dönemde muvaffakiyetler dileyerek Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ülkemiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.
 
Kemal ÖZDEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi Yönetim Kurulu Başkanı
Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!