Medeniyet TV

Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

camideyiz.biz

Yeni Anket

Üniversiteye Adım Atarken Yalnız Değilsiniz!

Tarih / Date: 09-08-2017

Genç Hareket, 40 yıllık bir mirasa sahip çıkarak sizleri üniversitelerde yalnız bırakmıyor.
İnsan ve Medeniyet Hareketi üniversite çalışmalarını 40 yıllık bir geçmişin mirasına sahip çıkarak devam ettiriyor. Türkiye'deki üniversitelerde MTTB ve Akıncılar geleneği ile başlayan faaliyetler İnsan ve Medeniyet Hareketi bünyesinde Genç Hareket adı altında devam ediyor.

Uzun bir öğretim süreci ve sıkı bir çalışma ile üniversiteyi kazandınız. Eğer üniversiteyi mütedeyyin bir atmosferde geçirerek kendinizi hem akademik hem de manevi olarak geliştirmek istiyorsanız Genç Hareket bu endişe ile sizlere her türlü imkanı hazırlıyor.

Ahlaklı, donanımlı, sorumluluk bilincine sahip bir genç yetiştirme sevdasında olan GENÇ HAREKET ailesine, çevrenizde bulunan üniversiteyi yeni kazanmış gençleri yönlendirmenizi bekliyoruz.

İstanbul başta olmak üzere ülkemizin diğer şehirlerinde bulunan üniversitelerde ki eğitim ve barınma imkanlarımız hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan irtibat numaralarını arayabilirsiniz.

http://www.genchareket.org/yazi/459/universite-yerlestirme-formu.html adresinden öğrenci bilgi formunu doldurduğunuz taktirde sizinle iletişime geçilecektir. 
 
Ayrıca aşağıda bulunan numaraları arayarak bilgi alabilirsiniz.
Erkek öğrenciler:    0537 951 46 59
Bayan Öğrenciler:  0 537 238 30 85
                              0 533 271 43 52

Türkiye'nin değişik illerinde bulunan İnsan Vakfı'na ait yurtlar hakkında da aşağıdaki linkten ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
https://www.insanvakfi.org.tr/tr/yurtlar.html
Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!