Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

Üniversiteye Adım Atarken Yalnız Değilsiniz!

Tarih / Date: 08-08-2019

Genç Hareket, 40 yıllık bir mirasa sahip çıkarak sizleri üniversitelerde yalnız bırakmıyor.
İnsan ve Medeniyet Hareketi üniversite çalışmalarını 40 yıllık bir geçmişin mirasına sahip çıkarak devam ettiriyor. Türkiye'deki üniversitelerde MTTB ve Akıncılar geleneği ile başlayan faaliyetler İnsan ve Medeniyet Hareketi bünyesinde Genç Hareket adı altında devam ediyor.

Uzun bir öğretim süreci ve sıkı bir çalışma ile üniversiteyi kazandınız. Eğer üniversiteyi mütedeyyin bir atmosferde geçirerek kendinizi hem akademik hem de manevi olarak geliştirmek istiyorsanız Genç Hareket bu endişe ile sizlere her türlü imkanı hazırlıyor.

Ahlaklı, donanımlı, sorumluluk bilincine sahip bir genç yetiştirme sevdasında olan GENÇ HAREKET ailesine, çevrenizde bulunan üniversiteyi yeni kazanmış gençleri yönlendirmenizi bekliyoruz.


Genç Hareket'e öğrencilerinizi yönlendirmek, üniversitelerindeki eğitim ve barınma imkanlarımız hakkında bilgi almak için http://www.genchareket.org/yazi/459/universite-yerlestirme-formu.html adresinden öğrenci bilgi formunu doldurduğunuz taktirde sizinle iletişime geçilecektir.


Türkiye'nin değişik illerinde bulunan İnsan Vakfı'na ait yurtlar hakkında da aşağıdaki linkten ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
https://www.insanvakfi.org.tr/tr/yurtlar.html


 


Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!