Medeniyet TV

Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

camideyiz.biz

Yeni Anket

Milletin iradesine darbe vurulamaz.

Tarih / Date: 11-07-2017

Her daim nöbetteyiz, darbeye geçit vermeyeceğiz.
15 Temmuz milletimiz için yeni bir dönüm noktasıdır.

Batılı emperyalistlerin kendisine biçtiği gömleği yırtan, tarihine ve coğrafyasındaki kaçınılmaz misyonuna yüzünü dönen Türkiye'ye 15 Temmuz gecesi pranga vurulmak istendi.

Senelerce milletin ekmeğini yiyip suyunu içerek devletin içinde yuvalanan sırtlan sürüleri batılı efendilerinden aldıkları işaretle en büyük ihaneti gerçekleştirmek için harekete geçtiler.

Emperyalist istikbara sonsuz hoşgörü sahibi olan bu hainler kendi milletinin üzerine uçak ve tank mermisi atmaktan çekinmediler.


Devletin milletine sığındığı gece olarak tarihe geçecek 15 Temmuz gecesi Türkiye'nin her yerinde ayağa kalkan milletimiz tankı, tüfeği, uçağı çıplak elleriyle durdurmuştur.

Gerek FETÖ hainleri ve gerekse onların iplerini elinde tutan batılı emperyalist devletler artık bu aziz milletin iradesine darbe yapamayacaklarını açıkça görmüşlerdir. 

15 Temmuz sonrası toplum mühendisliği çabalarıyla, algı operasyonlarıyla, kirli propagandalarla Türkiye'ye karşı savaşı sürdürenler bilmelidirler ki, bu millet her daim nöbettedir ve darbecilere geçit vermeyecektir.
Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!